Game of Thrones için Google Maps!
Devasa Game of Thrones (Taht Oyunları) evreninde kaybolmak işten bile değil. Özenle hazırlanan etkileşimli bir harita sayesinde ise işiniz oldukça kolaylaşıyor.

7. sezon finalini de gerçekleştiren Game of Thrones (Taht oyunları) TV dizisinin geçtiği yerleri etkileşimli bir harita ile görüntülemek ister misiniz? İşte, George R.R. Martin tarafından yazılan muhteşem hikayedeki krallıkların ve hanelerin konumları.

Günümüzün en popüler dizilerinden Game of Thrones, tarihinin en uzun bölümüyle karşımıza çıkmaya...

Yeni bir etkileşimli harita olan Quartermaester ile seride adı geçen yerleri kolayca bulmak mümkün. Haritanın ciddi anlamda detaylı olduğunu belirtelim. Şehir, kasaba ve kalelerin hem onaylanmış hem de spekülatif konumlarını bu harita üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Yani harita adeta Game of Thrones için Google Maps!

Ayrıca harita üzerinden Jon Snow, Cersei Lannister, Daenerys Targaryen ve daha birçok başlıca karakterlerin takip ettiği rotaları görmek ya da Game of Thones Wiki sayfasına kolayca erişme şansınız da bulunuyor. Spoiler yememek için menüden filtreleme de yapabiliyor olmanız güzel bir özellik.

Oldukça geniş olan Game of Thrones evreninde kaybolmamak için etkileşimli haritaya bu adresten erişebilirsiniz.

Kaynak : http://shiftdelete.net/game-of-thrones-evreni-icin-etkilesimli-harita-84616

YOUR REACTION?