Avengers Endgame Reklamı Yayınlandı!
Avengers Endgame reklamı yayınlandı. Şimdiden ön satışa çıkmış biletlerin sahibini bulduğu sinema filminin ikinci televizyon reklamı da seyircisiyle buluştu...

Beklentilerin her geçen gün arttığı Avengers Endgame reklamı yayınlandı. Şimdiden ön satışa çıkmış biletlerin sahibini bulduğu sinema filminin ikinci televizyon reklamı da seyircisiyle buluştu.

Şimdiye kadar yayınlanan fragmanlarla kimi zaman gizemini koruyan kimi zaman ise her şeyi ortaya çıkardığı için suçlanan Avengers Endgame için yeni bir tanıtım yayınlandı. Peki bu reklam filminde neler görüyoruz?

Endgame tanıtımında bizi Captain America karşılıyor. 30 saniyelik reklam boyunca yalnızca Captain America’nın konuşmasını duyuyoruz. Tabi diğer ekip üyelerini de aynı sahnede görüyoruz. Ekibe bir konuşma yapan Steve Rogers (Captain America), kimsenin hata yapma lüksü olmadığını hatırlatıyor ve bunun hayatlarının savaşı olacağını söylüyor.

Bu zamana kadarki en uzun Marvel filmi olmasıyla da ayrı bir öneme sahip olan Endgame, 26 Nisan günü beyaz perdedeki yerini alacak. Üç saatlik destansı film için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

İşte yayınlanan Avengers Endgame reklamı:

https://shiftdelete.net/avengers-endgame-reklami-yayinlandi

YOUR REACTION?

Disqus Conversations