Fortnite Çöktü mü?
PUBG ile birlikte adeta oyun dünyasını ikiye bölen Fortnite'a 10. sezon karadelik etkinliğinden beridir erişim sağlanamıyor. Peki Fortnite çöktü mü?

Son dönemlerde yayınlandığı hemen her platformda yakaladığı ciddi yükseliş ile sık sık gündeme gelen Fornite, erişim problemleri ile gündemde. 10. sezon sonunda yapılan kara delik etkinliğinde Fortnite çöktü.

Epic Games tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor olsa da oyunun sunucularının sağlığını kontrol eden internet sitesi, sunucularda bir problem olduğuna işaret ediyor.

Oyuncuların sosyal medya üzerinden attığı binlerde mesaja rağmen durumla ilgili bir açıklama yapmayan Epic Games, bu davranışı nedeniyle tepkilerin hedefinde oldu.

Oyunun ne zaman düzeleceğine dair bir açıklama yapmak şu an için mümkün değil. Bu durum sunuculardaki problemle doğrudan ilişkili. Eğer problem çok ciddi ise Fortnite‘a erişim bir süre daha sağlanamayabilir.

Öte yandan çıkan bir söylentiye göre Fortnite tamamen bitti. Bu durumun göstergesi olarak ise Epic Games’in oyunun geleceği ile ilgili bir içerik yayınlamamış olması gösterildi. Fakat bu kadar popüler olmuş bir oyunun bir anda bitirilmesi, çok mantıklıymış gibi gözükmüyor.

Durumun gerçek yüzünü görmek için şimdilik, maalesef beklemekten başka hiçbir çaremiz bulunmuyor.

https://shiftdelete.net/fortnite-coktu-mu

YOUR REACTION?

Disqus Conversations