Jose Mourinho'nun Gözü Real Madrid'de
İngiliz basını, uzun süredir teknik direktörlük yapmayan Jose Mourinho'nun Real Madrid'de çalışmak istediğini ve İspanyol kulübü için fırsat beklediğini iddia etti.

İngiliz basını, uzun süredir teknik direktörlük yapmayan Jose Mourinho'nun Real Madrid'de çalışmak istediğini ve İspanyol kulübü için fırsat beklediğini iddia etti.

Son olarak Manchester United'da görev yapan ve yaklaşık bir yıldır teknik direktörlükten uzak olan Jose Mourinho ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

The Sun'da yer alan habere göre, teknik direktörlüğe geri dönmeyi arzulayan Portekizli teknik adam, eski kulübü Real Madrid için fırsat kovalıyor.

Real Madrid, kulüpte tarihi başarılara imza atan Zinedine Zidane'ı ikinci kez göreve getirmişti. Ancak Mourinho, Zidane'ın olası ayrılığı durumunda Bernabeu'da yeniden görev yapmak istiyor.

Daha önce 2010-2013 yılları arasında Real Madrid'i çalıştıran Mourinho, yakın geçmişte verdiği bir röportajda futbolu ve teknik direktörlüğü çok özlediğini ifade ederek duygularına hakim olamamıştı.

https://www.ntvspor.net/futbol/jose-mourinho-nun-gozu-real-madrid-de-5d83a27aa0ba3806249ae040

YOUR REACTION?

Disqus Conversations