خرید بک لینک
خرید بک لینک

خرید بک لینک

امروزه قرار گرفتن در صدر جستجوهای گوگل میتواند عامل مهمی در موفقیت کسب و کار شما باشد. رقابت برای تصاحب رتبه ی اول گوگلبرای برخی کلمات کلیدی بسیار شدید است و مدیران وب سایت ها هزینه های زیادی برایتصاحب این جایگاه می پردازند. حتی یک پله صعود یا سقوط در میان نتایج جستجوی گوگلمی تواند میلیون ها تومان در درآمد شما از وب سایتتان تفاوت ایجاد کند. خرید بکلینک یکی از روش های افزایش اعتبار وب سایت شماست ولی با پیشرفت و تغییراتی که درالگوریتم های گوگل انجام شده این کار ممکن است به ضرر شما تمام شود و یا حتی وب سایتشما اصطلاحا پنالتی شود به همین دلیل به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم اقدام به خریدبک لینک از سایت های متفرقه نمایید. ولی چاره چیست؟ چاره کار لینک سازی طبیعی استکه در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

لینک سازی طبیعی عبارت است از تولید محتوایمرتبط با موضوع وب سایت شما و گرفتن بک لینک از وب سایت های مختلف به صورت دستی.این فرآیند توسط کارشناسان شرکت دیبا ارتباط که آشنایی کامل با سئو دارند به صورتروزانه انجام می شود و باعث افزایش اعتبار سایت شما به صورت کاملا طبیعی خواهد شد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یک کلمه فرانسوی و به معنای گزارشاست. رپورتاژ آگهی در واقع یک نوع آگهی تجاری است که در قالب یک مقاله در وب سایتهای خبری، تفریحی و.. منتشر می شود. اینگونه وب سایت ها معمولا تعداد بازدیدکنندگان زیادی دارند و به گونه ای می توان گفت معامله ای سه سر سود است! دررپورتاژ آگهی خواننده اطلاعات مورد نیازش را به دست می آورد، آگهی دهنده بازدیدمورد نظر از وب سایتش را دریافت می کند و وب سایت منتشر کننده آگهی به کسب درآمدمی پردازد.

علاوه بر امکان خرید بک لینک از شرکت دیباارتباط، شما می توانید اقدام به خرید رپورتاژ آگهی نمایید. رپورتاژ آگهی نوعی بکلینک است که در سایت های با اتوریتی بالا و با محتوای تخصصی انجام می گیرد و برایگرفتن چنین بک لینک قدرتمندی نیازمند صرف هزینه بیشتری خواهیم بود. 

بک لینک چیست؟

بک لینک عبارت است از پیوند یا لینک دادن از یکوب سایت به وب سایت دیگر. اگر وب سایت دیگری در محتوای خود با استفاده از لینک بهوب سایت شما ارجاعی داده باشد اصطلاحا سایت شما یک بک لینک از آن سایت دریافت کردهاست. موتورهای جستجو مانند گوگل از بک لینک ها به عنوان یک معیار برای رتبه بندیوب سایت ها کمک می گیرند، زمانی که یک وب سایت به وب سایت دیگر لینک می دهد درحقیقت در حال تایید محتوای آن وب سایت است و هر چقدر سایت لینک دهنده از اعتباربالاتری برخوردار باشد بک لینک به دست آمده ارزشمندتر خواهد بود و تاثیر بیشتری دررتبه ی وب سایت شما خواهد داشت. هر چقدر تعداد بک لینک های دریافتی وب سایتی بهتر،بیشتر و باکیفیت تر باشد احتمال قرارگیری وب سایت در رتبه های بالاتر نتایج گوگلبیشتر می شود.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چقدر زمانلازم است تا تاثیر بک لینک دریافتی را در رتبه وب سایت خود مشاهده کنیم؟ پاسخ بهاین سوال کمی دشوار است زیرا ما به جزئیات الگوریتم های گوگل دسترسی نداریم و نمیتوانیم زمان دقیقی برای آن تعیین کنیم. اما بر اساس تجربیات ما تاثیر بک لینک در 3مرحله انجام می گیرد. در وهله ی اول ایندکس شدن بک لینک توسط گوگل اتفاق می افتد،در مرحله ی دوم تاثیر بک لینک و تغییر در رتبه ی وب سایت اتفاق می افتد و در مرحلهسوم اگر تمامی اصول لینک سازی طبیعی رعایت شده باشد تاثیر نهایی و تثبیت رتبه ی وبسایت حاصل خواهد شد.

انواع بک لینک کدام است؟

لینک ها را به طور کلی به دو دسته فالو و نوفالومی توان تقسیم کرد. این کار با استفاده از ویژگی rel که می تواند دومقدار follow و nofollow راداشته باشد انجام می شود. تفاوت این دو نوع لینک در این است که لینک هایی که ویژگیفالو را داشته باشند توسط موتورهای جستجو دنبال شده و ایندکس می شوند که تاثیرمستقیم بر سئو وب سایت شما خواهند داشت بر عکس لینک های فالو، لینک های نوفالوهستند که ربات های موتورهای جستجو در برخورد با این نوع لینک ها از دنبال کردن آنها خودداری می کنند. اما ا

بک لینک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تنوع در سایت های لینک دهنده : هر چقدر تعدادسایت هایی که به وب سایت شما لینک می دهند بیشتر باشد تاثیر مثبت بر رتبه ی وبسایت شما خواهد داشت و باعث بهبود رتبه ی سایت شما در موتورهای جست و جو می شود.

اعتبار سایت های لینک دهنده : همواره از سایتهای معتبر و با اتوریتی بالا لینک دریافت کنید. هر چه اعتبار سایت لینک دهندهبیشتر باشد به همان میزان تاثیر مثبت بر جایگاه شما در نتایج جست و جو خواهد داشت.

ارتباط موضوعی سایت لینک دهنده : اگر سایتی کهاز آن لینک میگیرید با وب سایت شما ارتباط موضوعی داشته باشد تاثیر دریافت لینکبیشتر خواهد بود. گرفتن بک لینک از سایت های خبری و تفریحی هم تاثیرات مثبتی بررتبه ی شما خواهد داشت.

استفاده از انکر تکست های متفاوت : همیشه با یکعنوان به صفحات وب سایت خود لینک ندهید. استفاده از کلمات متفاوت و هم معنی درلینک سازی می تواند این امر را طبیعی تر جلوه دهد. سعی کنید از کلمات کلیدی متفاوتلینک بگیرید تا سریعتر به نتیجه برسید.

عدم لینک گیری از سایت های با اسپم اسکور بالا :از لینک سازی در سایت هایی که به عنوان مزرعه لینک شناخته می شوند اجتناب نماییدزیرا اینگونه وب سایت ها اسپم اسکور بالایی دارند و گوگل آن ها را به عنوان اسپمشناسایی می کند و می تواند باعث تاثیر منفی در رتبه ی وب سایت شما شود.

قیمت بک لینک سازی توسط شرکت دیبا چقدر است؟

پروسه ی ساخت بک لینک برای وب سایت نیاز به زماندارد. این فرآیند با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر شما تعیین می گردد. پس از بررسیکلمه کلیدی توسط کارشناسان دیبا ارتباط، میزان بک لینک مورد نیاز و قیمت بک لینکسازی با مشتری در میان گذاشته می شود. سرازیر کردن تعداد زیادی بک لینک به وب سایتشما در مدت زمان کم می تواند حتی منجر به پنالتی شدن برخی از صفحات وب سایت شماشود. پس بنابراین همانطور که گفته شد این کار به صورت روزانه و به مرور انجام میگیرد تا تاثیر آن هر چه بیشتر شود. اگر بک لینک سازی به صورت اصولی و درست انجامشود با تغییر در الگوریتم های گوگل نیز رتبه وب سایت خود را از دست نخواهید داد.

 

YOUR REACTION?

Disqus Conversations