معرفی ماشین ظرفشویی صنعتی نگین طبخ خاورمیانه
به منظور خرید ماشین ظرفشویی صنعتی و استعلام قیمت می توانید هم اکنون باکارشناسان هلدینگ نگین طبخ خاورمیانه تماس بگیرید. ما امکان سفارش آنلاین این محصول را در اختیار شما قرار داده ایم.

آشنایی اجمالی باانواع ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از تجهیزات شستشو است که در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از تجهیزات قابلیت آن را دارند که ظروف را در کوتاهترین مدت زمان تمیز کنند. از آنها در مکان های مختلف می توان استفاده کرد. در حال حاضرتجهیزات آشپزخانه ای توسط شرکت های مختلف در مدل و انواع گوناگون تولید می شوند.  به طور کلی انواع ماشین ظرفشویی صنعتی  در سه دستهی جداگانه قرار می گیرد:

·      زیر کانتری

·      هود تایپ

·      تونلی

کاربرد هریک از این تجهیزات، متفاوت است. به عنوان مثال ماشین های ظرفشویی زیر کانتری قابلیت این را دارند که در هر ساعت، 504 تکه ظرف را بشویند. در حالیکه نمونه های تونلی در این بازه ی زمانی قادر به شستن 2000 تکه ظرف هستند. ماشین های ظرفشویی هود تایپ نیز می توانند در یک ساعت 1200 تکه ظرف را تمیز کنند. متناسب با نیاز خود میتوانید آنها را سفارش دهید.

قطعات ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین ظرفشویی صنعتی از قطعات مختلفی تشکیل شده است و کارایی هر یک از آنها متفاوت است. شما می توانید انواع ظروف کثیف را داخل این دستگاه ها قرار دهید. ماشین های ظرفشویی صنعتی در مقایسه با نمونه های خانگی قادر هستند در کوتاهترین مدت زمان، فرایند شستشو را تکمیل کنند. از مهمترین قطعات موجود در یک ماشین ظرفشویی صنعتی می توان موارد زیر را نام برد:

·      مخزن آب

·      بازوی درب آسانسور

·      نمایشگر دیجیتال

·      پمپ شستشو

·      فواره های آب پاش

ماشین ظرفشویی صنعتی چه مزیتی دارد؟ این نوع از تجهیزات راندمان کاری بالایی دارند و احتمال شکسته شدن ظرف درزمان شستشو بسیار کم است. از اصلی ترین مزیت استفاده از آنها می توان به مصرف انرژی کم اشاره کرد. هنگام شستشو نیز مطمئن هستید که ظروف با کیفیت زیاد و البته آبکشی با بالاترین سطح بهداشت انجام می شود.

کاربرد ماشین های ظرفشویی صنعتی

مهمترین کاربرد ماشین های ظرفشویی صنعتی چیست؟ ماشین های ظرفشویی صنعتی دارای کاربرد وسیعی هستند. از آنها می توان در مراکز شلوغ و پرتردد با پرسنل زیاد با اطمینان خاطراستفاده کرد. این نوع از ماشین های ظرفشویی به دلیل اینکه برای کار با حجم زیاد تولید می شوند معمولا کیفیت بسیار خوبی دارند. از مهمترین کاربرد آنها میتوان موارد زیر را نام برد:

-       آشپزخانه های صنعتی

-       کترینگ ها

-       کافی شاپ ها

-       فست فودها

-       فودکورت‌ها

-       هتل‌ها

-       بیمارستان‌ها

-       مراکز درمانی

-       سازمان‌ها

-       دانشگاه‌ها

-       مراکز آموزشی

-       مراکز خدماتی

-       شرکتهای خصوصی

به منظورخرید ماشین ظرفشویی صنعتی و استعلام قیمت می توانید هم اکنون با گروه صنعتی نگین طبخ خاورمیانه در تماس باشید. ما امکان سفارش آنلاین انواع تجهیزات و لوازم آشپزخانه صنعتی را در اختیار شما قرار داده ایم. باما از کیفیت و اصل بودن همه ی محصولات خریداری شده، مطمئن خواهید بود زیرا ما برای فروش تجهیزات خود، گارانتی لازم را در اختیار شما قرار داده ایم. اطلاعات کامل درمورد همه ی تجهیزات و لوازم آشپزخانه صنعتی نیز درج شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال برای خرید ماشین ظرفشویی صنعتی، تردید نکنید با ما در تماس باشید. 

گروه تولیدی و صنعتی نگین طبخ خاورمیانه:

گروه تولیدی و صنعتی نگین طبخ خاورمیانه ، از تولید کننده و تامین کننده گان تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و یکی از  پیشروهای تولید و عرضه انواع ماشین ظرفشویی صنعتی و طراحی آشپزخانه های صنعتی و همچینین انواع تجهیزات صنعتی است که دارای تیمی متخضض برای ارائه شیوه های کاملا سفارشی برای نیاز های مختلف مشتریان و متقاضیان می باشد . ماشین ظرفشویی صنعتی شرکت نگین طبخ خاورمیانه، یک سرمایه گذاری عالی، با دوام و کاربردی است که برای تمامی شرایط کاری و آب و هوایی کاملا سازگار است . متقاضیان عزیز می  توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ماشین ظرفشویی صنعتی و همچنین اطلاع از قیمت روز این دستگاه، به وبسایت ماشین لباسشویی صنعتی نگین طبخ خاورمیانه  خاورمیانه مراجعه و یا با کارشناسان و متخصصان نگین طبخ  از طریق شماره تماس های   02144504790 و 02144504462 و 09129546703 با ما در ارتباط باشند.

YOUR REACTION?

Disqus Conversations