پذیرش مقاله
از آنجا که مجلات مختلف دارای فرایندهای داوری مختلف هستند. فرایند داوری بعضی از مجلات بسیار سریع است و برخی دیگر مدت‌ها طول می‌کشد تا نتیجه‌ای مشخص به شما اعلام کنند

پذیرش مقاله

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات دارای مزایای متفاوتی می تواند باشد که از جمله مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کسب امتیاز در مصاحبه دکتری و پذیرش راحت تر برای مقطع دکتری

کسب مجوز دفاع از رساله و دریافت مدرک برای دانشجویان مقطع دکتری

در معرض دید قرار دادن نتایج تحقیقات علمی در سراسر جهان

کسب دو نمره پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد

افزایش حقوق و مزایای برای پژوهشگران شاغل

امتیاز بالا برای استخدام در شغل‌های دولتی

ارتقا درجه علمی برای اساتید

مدت زمان پذیرش مقاله

از آنجا که مجلات مختلف دارای فرایندهای داوری مختلف هستند. فرایند داوری بعضی از مجلات بسیار سریع است و برخی دیگر مدت‌ها طول می‌کشد تا نتیجه‌ای مشخص به شما اعلام کنند. اما به طور کلی، می‌توان گفت که نشریات مختلف برای رسیدگی به مقالات زمانی از حدود یک هفته تا حتی یک سال را در نظر می‌گیرند. گاهی خیلی زود به شما پاسخ داده می‌شود و گاهی هم بیش از ۷ ماه تا شاید یک سال باید صبر کنید. در هر حال، زمان دقیقی نمی‌توان برای این فرایند متصور شد.اما شما می توانید مراحل داوری را با استاندارد سازی طبق فرمت مجله و ترجمه کاملا روان و… تسریع نمایید تا داوران مجددا مقاله شما را برای اصلاحات ارسال نکرده و بعد بررسی مورد پذیرش قرار داده و در سریع ترین زمان به چاپ برسانند.

هزینه پذیرش مقاله در مجلات چقدر است؟

هزینه پذیرش مقاله و چاپ مقاله با توجه به مجله انتخابی شما می تواند متغیر باشد بعضی از نشریات داخلی و خارجی کاملاً رایگان هستند؛ یعنی نیازی به پرداخت هزینه چاپ و انتشار در آن‌ها وجود ندارد؛ اما برخی دیگر هزینه هایی برای انتشار مقاله از شما دریافت می‌کنند. که این هزینه برای انتشار مقالات در مجله های خارجی به‌مراتب بیشتر است زیرا این هزینه به شکل ارزهای خارجی دریافت می‌شود و باید ریال را به دلار و ارزهای خارجی دیگر تبدیل کنید و از طریق درگاه‌های پرداخت بین‌المللی، کارت‌های اعتباری خارجی یا دوستان و آشنایانی که حساب‌هایی در بانک‌های خارجی دارند، هزینه را پرداخت نمایید.

خدمات پذیرش مقاله

خدمات پذیرش مقاله

YOUR REACTION?

Disqus Conversations