PUBG Mobile Lite İçin Yeni Harita Yayınlandı!
PUBG Mobile Lite güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile Lite yeni harita dönemi başladı. PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesi ile Golden Woods haritası rekabeti kızıştıracak...

PUBG Mobile Lite, düşük sistemli akıllı telefonlarda da PUBG deneyiminin yaşanmasını sağlıyor. Mobil uygulam tıpkı ana oyun gibi sık sık güncelleme alarak, oyuncuların oyunda kalmasını sağlıyor. Son yayınlanan PUBG Mobile Lite güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile Lite yeni harita dönemi resmen başladı. PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesi ile gelen Golden Woods haritası rekabeti kızıştıracak.

PUBG Mobile Lite güncellemesi bu kez büyük değişiklikleri beraberinde getirdi. Bu değişiklikler arasında dikkat çeken hiç kuşkusuz Golden Woods haritası. PUBG Mobile Lite yeni harita ile rekabeti bir kez daha kızıştırdı diyebiliriz.

Ana oyunun daha hafif ve hızlı sürümünde yeni haritaya ek olarak gelen yenilikler şöyle sıralanıyor:

Yeni sezon
Başarı sistemi
Unvan sistemi
Yeni Arcade modu
Güçlü teçhizatlar
Hızlı taşıtlar

Tüm yeniliklerin ne olduğu aslında isminden de anlaşılıyor. Yeni sezonun startı 1 Ekim tarihinde verilecek. Başarı sistemi ile görevler menüsündeki yeni mücadeleler oyuncuların değerli ödüller için yeteneklerini teste tabi tutmasını sağlayacak. Unvan sistemi de oyuncuların başarı kazandıkça seviyelerine göre ödüller almasının yolunu açacak.

Yeni mod ile birlikte oyuncular RPG-7 ile savaşabilecek.

PP-19 hafif makineli tüfek; QBZ ve QBU DMR tüfeklerini kullanmak da artık mümkün.

Son olarak, klasik PUBG aracı olan 4 tekerlekli UAZ, artık hafif versiyon için de kullanılabilir durumda.

Oyun internetten indirmede daha az yer kaplıyor ve 2 GB belleğin altındaki çok sayıda mobil cihazda çalıştırılabiliyor.

Yepyeni Shiftdelete.net ile ilgili görüşlerinizi bizler ile paylaşır mısınız ? Unutmayın, geri dönüşleriniz bizler için önemli, daha iyi Shiftdelete.net deneyimi için buna ihtiyacımız var.

https://shiftdelete.net/pubg-mobile-lite-icin-yeni-harita-yayinlandi

YOUR REACTION?

Disqus Conversations