PUBG'nin Yeni Oyunu Prologue Tanıtıldı
The Game Awards 2019'dan sonra PUBG yapımcısı Brendan Greene'nin yeni oyunu hakkında açıklamaları ortaya çıktı. Oyun ödüllerinde tanıtımı yapılan Prologue hakkında ayrıntılar ortaya çıktı.

The Game Awards 2019’dan sonra PUBG yapımcısı Brendan Greene‘nin yeni oyunu hakkında açıklamaları ortaya çıktı. Oyun ödüllerinde tanıtımı yapılan Prologue hakkında çok fazla ayrıntı bulunmazken, oyunun PUBG’den farklı olacağı konuşuluyor.

PUBG’nin elde ettiği başarıdan sonra tahmin edilen yeni oyunun PUBG 2 olacağı konuşuluyordu. Greene, yaptığı açıklama ile Playerunknown Products’un yeni oyununun Prologue olduğunu duyurdu.

Gizemli oyunun ne tür bir oyun olacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak, fotoğraf kadar gerçekçi grafiklerin olduğu göz önüne alındığında PUBG ile tamamen farklı bir oyun olacağı anlaşılabiliyor. Tanıtım için yayınlanan kısa videonun içerdiği, PUBG’ye göre farklı olan teknik sıçrayışlara bakılırsa, büyük bir projenin ve heyecanlandırıcı yeni bir oyunun geleceği tahmin ediliyor.

Playerunknown Products stüdyosunun kurulduğunu ve yeni teknolojiler geliştirmeyi amaçladığını açıklayan Brendan Grenee, bu konudaki ilk ve ciddi adımın Prologue olduğunu açıkladı.

PlayerUnknown's 'Prologue' - Official Teaser Trailer | The Game Awards 2019

https://shiftdelete.net/pubg-yeni-oyunu-prologue-tanitildi

YOUR REACTION?

Disqus Conversations