Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor!
Rockstar’ın Red Dead Redemption 2'nin PC versiyonu uzun bir süredir bekleniyordu ve resmi olarak duyuruldu.İşte Red Dead Redemption 2 PC sürümünün çıkış trihi.

Rockstar’ın en çok konuşulan oyunlarından Red Dead Redemption 2‘nin PC versiyonu uzun bir süredir bekleniyordu. Rockstar’dan müjdeli haber geldi, önümüzdeki ay RDR 2’nin PC sürümü satışa sunulacak.

Oyunu, Rockstar’ın Game Launcher ile alanlar özel içeriklere sahip olabilecek. Ön sipariş bonusları olarak Outlaw Survival Kit, Savaş Atı, bir adet hazine haritası ve Hikaye Modu için biraz nakit para. Ayrıca Red Dead Online için 50 altın çubuk hediye edilecek. Premium sürümlerin ön siparişleri ise 20 dolar indirimli.

Birçok oyuncu Rockstar Launcher’a sıcak bakmıyordu. Rockstar bunu da değerlendirmiş gibi görünüyor. Oyuncuları Launcher’a alıştırmak için, Launcher üzerinden ön siparişe ek özellik sunmuş gibi duruyor. Ayrıca Rockstar, 9 Ekim 22 Ekim tarihleri arasında RDR 2′yi sipariş veren oyunculara istedikleri iki adet oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Eğer Rockstar’ın Launcher’ını kullanmak istemiyorsanız RDR 2’yi, Epic Games Store‘dan elde edebilirsiniz. Ancak, üçüncü taraf satıcılar aracılığıyla oyunu satın alırsanız altın çubuk bonusu 50’den 25’e düşürülüyor.

RDR 2’nin konsol versiyonunu oynamış olsanız bile, PC versiyonu yine de oynamaya değer olarak görülüyor. RDR 2’nin PC’de sunacağı grafik kalitesi birçok oyuncu tarafından merak edilen bir gerçek. RDR 2, 9 Ekim saat 18’de Rockstar Launcher’da ön siparişe açılacak. Üçüncü taraf satıcılar da ise bu tarih 23 Ekim olarak açıklanmış.

Halihazırda konsollarda sunduğu grafik kalitesi bile oldukça göz alıcıydı. PC için RDR 2, 5 Kasımda piyasaya sürülecek. Ancak, Aralık ayına kadar Steam’e gelmeyecek.

https://shiftdelete.net/red-dead-redemption-2-pc-ye-geliyor

YOUR REACTION?

Disqus Conversations