طراحی وب سایت رایگان
زمانی که شما برای یادگیری طراحی وب سایت رایگان می کنید با ارزش تر از هزینه ای است که می کنید.

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت رایگان موضوعی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند ولی باید بگوییم طراحی وب سایت ارزان چراکه اگر شما خودتان اقدام به راه اندازی وب سایت خودتان بکنید باز نیاز به پرداخت هزینه های هستید همچون خرید قالب ، افزونه ها ، هاست و دامنه بهترین حالت طراحی وب سایت هزینه ای ما بین یک میلیون تا یک میلیون ۳۰۰ خواهد داشت که این هزینه ها شامل خرید قالب آماده حدود ۴۰۰ هزار تومان خرید هاست به قیمت ۲۴۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان خرید سایر افزونه ها در حدود ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان که بسته به نیاز های شما دارد.

زمان با ارزش تر از پول است


برای اینکه سایت خودتان را راه اندازی کنید علاوه بر صرف هزینه نیاز به سطح زمان دارید تجربه یکی از مشتریان مان را با شما در میان بگذارم یکی از مشتریان برای کاهش هزینه ها با تحقیق و جستجو اقدام به راه اندازی وب سایت خودش کرده بود با توجه به اینکه دانش فنی قبلی نداشت بیش از ۶ ماه زمان برده بود تا وب سایت خود را راه اندازی نماید.

تجربه مشتری :

بعد از مواجهه با یک مشکل فنی جهت حل مشکل به شرکت ما مراجعه کرده بود مشکلی که در عرض ۱۰ دقیقه حل شد و به ادعای مشتری بیش از یک ماه بود که نتوانسته بود این مشکل را حل کند سوالی که پرسیده می شود این است آیا این همه زمان در قبال صرف هزینه اندکی جهت راه اندازی وب سایت شما توسط یک متخصص انجام می شود ارزش دارد یا خیر ؟

بی شک جواب خیر است . الان که این متن در حال نگارش است هزینه راه اندازی یک وب سایت با قالب آماده در حدود 3 میلیون تومان می باشد. که در حدود 7 روز کاری تحویل مشتری می شود و همچنین آموزش های اولیه استفاده از وب سایت نیز به مشتری داده می شود.

طراحی وب سایت یک کار تخصصی است :

با توجه به اینکه طراحی وب سایت یک کار تخصصی می باشد بهتر از یک متخصص این کار را برای شما انجام دهد تا در صورت نیاز به پشتیبانی یک فرد همیشه در کنار شما باشد.

همچنین کسب و کار شما با آزمون خطا درست پیش نخواهد رفت پس هزینه های طراحی وب سایت را به چشم یک سرمایه گذاری و سایت شرکت خود را به عنوان شعبه مجازی کسب و کار خود در نظر بگیرد 

نتیجه گیری :

دیبا ارتباط با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی وب سایت آماده همکاری با شما می باشد

سایر خدمات ما :

خرید بک لینک

سئو وب سایت

YOUR REACTION?

Disqus Conversations