یخساز صنعتی
یخساز صنعتی تجهیز گستر

فروش یخساز صنعتی

یخساز صنعتی:

یخساز صنعتی بسیار مفید، کاربردی، حتی برای همه افراد یا روسایی کهدر صنعت هتل یا رستوران کار می کنند ضروری است. در واقع، یخساز صنعتی به طورگسترده مورد استفاده و درخواست مشتریان قرار می گیرد، به خصوص در تابستان که میخواهند با نوشیدنی خنک شوند. بنابراین، تکه های یخ ضروری هستند، و شما باید نوعمناسب را انتخاب کنید، به خصوص دستگاهی که تا حد امکان آب کمتری را هدر دهد. اگربه دنبال یخساز صنعتی مناسب برای خود هستید، می توانید از راهنمای تجهیز گستر پرسو جو کنید، که با خوشحالی به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد و به بهترین شکلممکن به شما کمک می کنند. بسته به آنچه می خواهید و نیاز دارید، یخسازهای صنعتیمختلفی وجود دارد. موارد بزرگتر و کوچکتر یا موارد دیگر وجود دارند که تکه های یخزیادی می سازند و برخی دیگر که مقادیر کمی تولید می کنند. قیمت یخساز صنعتی میتواند متفاوت باشد، فقط ببینید آیا گزینه هایی می خواهید یا نه. همانطور که می دانید،یخساز صنعتی در مقادیر زیاد، تکه های یخ با کیفیت بالا تولید می کند تا نوشیدنی هاو کوکتل های شما را به بهترین شکل ممکن تازه کند. در طول هوای گرم، این تکه های یخگرانبها چگونه برای نوشیدنی های خوشمزه شما ساخته می شوند؟ تجهیز گستر راه حلمناسبی برای شما دارد: با استفاده از یک یخساز صنعتی!بنابراین، برای پاسخگویی بهتقاضای قابل توجه، یخساز صنعتی به گونه ای کار می‌کند که امکان تولید مقدار زیادیتکه‌های یخ را در طول ۲۴ ساعت فراهم می‌کند.به عنوان مثال، برخی از ماشین‌ها می‌توانند به ظرفیت تولید 500 کیلوگرم مکعب یخ در24 ساعت برسند. برای درک کامل نحوه عملکرد یک یخساز صنعتی، ابتدا باید روی چندعنصر تشکیل دهنده آن تمرکز کنید.تکه های یخ فقط برای نوشیدنی؟ برخلاف تصور رایج،تکه های یخ می توانند برای بسیاری از کارهای روزمره مفید باشند.

یخساز صنعتی چه اجزایی دارد؟

عملکرد یخساز صنعتی ساده است زیرا کافی است دستگاه را به پریز برقوصل کنید، مخزن آن را پر کنید و در نهایت تعداد و اندازه تکه های یخ را برای تولیدانتخاب کنید. برای درک کامل این فرآیند، در اینجا مروری کوتاه بر اجزای یک یخ سازمی باشد.

مخزن آب:

همانطور که از نام آن پیداست، مخزن آب ظرفی است که آب مورد نیاز برایساختن تکه های یخ را در خود نگه می دارد. اندازه و حجم این مخزن بسته به مدلدستگاه انتخابی متفاوت است. آب از طریق یک ورودی آب سنتی به داخل مخزن تزریق میشود. با این حال، وقتی صحبت از ساخت قالب های یخ به صورت حرفه ای می شود، ابتدا آببا استفاده از یک دستگاه مناسب فیلتر می شود. مراقب باشید، آب مصرفی باید همیشهسرد باشد.

اواپراتور تبرید:

این عنصر به صورت کلاف است که معمولاً از مس ساخته می شود. در داخل اینلوله های مسی است که مبرد منتشر می شود. این اواپراتور اجازه می دهد تا مایعی کهدر تماس است خنک شود.

قالب:

قالب معمولاً یک بخش پلاستیکی است که از یک سری سلول های با شکل خاصتشکیل شده است. این همان چیزی است که شکل نهایی تکه های یخی را که می خواهید بسازیدتعیین می کند. قالب زیر اواپراتور قرار می گیرد.

سطل یا رزرو:

این بخشی از خود یخ ساز نیست، اما با این وجود کاربرد واقعی دارد. درواقع، سطل یا ذخیره، که ترجیحاً از فولاد ضد زنگ ساخته شده است، با جمع آوری و ذخیرهمکعب های یخ در دمای زمانی که چرخه تولید دستگاه به پایان رسید، در زیر دستگاهقرار می گیرد. باز هم، اندازه سطل بسته به حجم تولید دستگاه وابسته به آن متفاوتاست.

یخساز صنعتی چگونه کار می کند؟

تکه های یخ در بسیاری از صنایع استفاده می شود. چه در رستوران ها،کافه ها، هتل ها و غیره در زمینه پزشکی، جایی که حفظ دمای پایین خاص مانند سرم ها یاواکسن های مختلف ضروری است. صنایع غذایی، به منظور حفظ مواد غذایی. صنعت داروسازیبه ویژه داروهایی که برای حمل و نقل و غیره در نظر گرفته شده اند.زمانی برای خنک کردن یا مصارف صنعتی، تکه های یخ رابه روش سنتی می ساختند، یعنی با خنک کردن آب در اتاق ها با دمای کمتر. خوشبختانهامروزه راه‌های راحت‌تر و سریع‌تری برای ایجاد قالب‌های یخ وجود دارد، از جملهدستگاه‌های یخ‌ساز صنعتی بسیاری از مفید بودن آن می دانند اما تعداد کمی از آن هامی دانند که چگونه کار می کند. بنابراین یک یخساز صنعتی چگونه کار می کند؟ انواعمختلفی که وجود دارد چیست؟ چگونه یخساز صنعتی مناسب را برای صنعت خود انتخاب می کنید؟کدام یک را برای استفاده شخصی انتخاب کنیم؟ بیایید سعی کنیم این چند نکته را روشنکنیم.

پر کردن مخزن:

اول از همه، برای درست کردن تکه های یخ، به آب نیاز دارید. مخازن آب یخسازهای استاندارد از 2 تا 3 لیتر متغیر است، برای این حجم، حدود 1.75 تا 2.75 کیلوگرمیخ لازم است. وقتی صحبت از ساخت تکه های یخ به صورت حرفه ای می شود، آب باید همیشهسرد باشد و از قبل با استفاده از دستگاه مناسب فیلتر شده باشد.مخازن یخسازهای صنعتی بزرگ می توانند تا 300 کیلوگرمدر روز تولید کنند که برای استفاده منظم مانند صنعت پذیرایی لازم است.همیشه مخزن آب یخساز صنعتی را با آب پر کنید، در غیراین صورت ممکن است موتور بچرخد و بسوزد. تمیز کردن دومی نیز برای کیفیت مطلوب یخضروری است.

تشکیل یخ:

تکه های یخ در یک یخ ساز با خنک کردن آب در مخزن تشکیل می شوند. با اینحال، دو نوع خنک کننده وجود دارد.

خنک کننده هوا:

در اصل، خنک کننده هوا به راحتی قابل جذب است. این نوع دستگاه داراینوعی سیستم تهویه است که به آن اجازه می دهد هوای محیط را جذب کند، سپس از تعدادیفیلتر عبور می کند که سعی می کند آن را تصفیه کرده و دمای آن را به کمتر از صفردرجه کاهش دهد. این هوای سرد در مخزن پر از آب قرار می گیرد و آن را منجمد می کند.این نوع دستگاه ترجیحاً در فضای باز نصب می شود تاجریان هوای ورودی از طریق فن به حداکثر برسد.خنککننده آب نسبت به قبلی ساده تر است، دستگاه مجهز به این سیستم دارای یک خنک کننده یکپارچهاست که دمای مخزن را تا دمای بسیار پایین کاهش می دهد که باعث می شود آب در داخلجریان یابد تا یخ بزند. دمای تبخیر 25- درجه سانتیگراد در پایان انجماد است. در اینزمان، یک ترموستات دمای یخ 18- درجه سانتیگراد را تشخیص می دهد، سپس یک تاخیر زمانیفعال می کند که اجازه می دهد تکه های یخ به پایان برسد. سپس چرخه رهاسازی قالب باریختن آب در قالب فعال می شود.این نوع ماشین هیچ مکان خاصیندارد و بنابراین برای فضای داخلی ترجیح داده می شود.

شکل مکعب یخ:

اکثر یخساز صنعتی این روزها می توانند خدماتی را به شما ارائه دهندکه در آن شما شکل تکه های یخ تولید شده را انتخاب می کنید. این فرآیند در واقع بسیارساده است، شامل تیغه‌های تیز و قالب‌گیری می‌شود که بلوک‌های یخ موجود در مخزن رابه مکعب‌های یخی کوچک با شکل انتخاب‌شده برش می‌دهند. فرآیند تشکیل تکه های یخ درنهایت با رد شدن تکه های یخ در ظرفی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، بهپایان می رسد.

انواع یخساز صنعتی:

یخسازهای صنعتی همه یکسان کار نمی کنند، چندین استثنا و مدل وجوددارد که برای مثال با تغییر فشار کار می کنند. همچنین شایان ذکر است که برخی ازماشین ها دارای ویژگی های پیچیده تری هستند (سرد کردن آب بدون یخ زدن، تصفیه آب،گازدار کردن آب و غیره).اگر می خواهید یخساز صنعتی بخرید،نیازی به دانستن حالت عملکرد آن نیست، اما دانستن ویژگی های مدل های مختلف برای یافتنمناسب ترین آن برای استفاده معمولی که به آن اختصاص داده می شود، مفید است.

چندین نوع یخساز صنعتی استاندارد وجود دارد که شامل:

یخساز پولکی

یخساز قالبی

یخساز حبه ای

یخساز پودری

نکات مهم برای خرید یخساز صنعتی:

عوامل و شاخص های مهمی وجود دارد که می تواند در انتخاب یخساز صنعتی بااهمیت باشد و ما قصد داریم تا با شرح این عوامل به شما کمک نماییم تا در هنگامخرید یک یخساز صنعتی،بهترین خرید را داشته باشد.این عوامل مهم شامل:جنس بدنه یخسازصنعتی،ابعاد و ظرفیت ان و همچنین کیفیت بالا یخساز صنعتی،همانطور که در فوق ذکر شدیخساز صنعتی انواع مختلفی دارد و می بایست هنگام خرید و تهیه یخساز صنعتی با توجهبه نیاز و مقدار مورد نظر برای تولید یخ،مناسب ترین نوع یخساز صنعتی را با توجه باکارکرد و نیاز خود تهیه نمایید.کیفیت موتور و مصرف انرژی،داشتن گارانتی،ابعاد وظرفیت نیز از مهم ترین نکات مهم در خرید یخساز صنعتی می باشد که می بایست به ان هادقت شود.تجهیز گستر خاورمیانه یکی از معتبرترین تولید کنندگه انواع یخساز صنعتی درایران می باشد که با کیفیت ترین و بادوام ترین انواع یخساز های صنعتی را تولید وبه سراسر ایران ارائه می نماید و می توانید با خرید و مشورت از گروه صنعتی تجهیزگستر خریدی مطمعن و بی دردسر را تجربه نمایید. گروه تولیدی و صنعتی تجهیز گستر، تولیدکننده و تامین کننده پیشرو ماشین لباسشویی صنعتی و طراحی تجهیزات صنعتی است که راهحل های سفارشی را برای نیاز های مختلف مشتریان ارائه می دهد.یخساز صنعتی شرکت تجهیزگستر خاورمیانه، یک سرمایه گذاری عالی، با دوام و کاربردی است و در برابر شرایط شدیددر هر شرایطی سازگار است و برای استفاده های صنعتی، خانگی و نهادی ایده آل است.جهتکسب اطلاعات بیشتر در خصوص یخساز صنعتی، فرآیند تولید ماشین لباسشویی صنعتی و همچنیناطلاع از قیمت یخساز صنعتی، به وبسایت یخساز صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه مراجعه و یابا کارشناسان و متخصصان تجهیز گستر از طریق شماره تماس های ۰۲۱۴۴۳۷۴۲۸۳ و ۰۹۱۲۸۲۹۹۷۹۳در ارتباط باشید.

YOUR REACTION?

Disqus Conversations